Anasayfa › Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Nisan 2008'de perakende kuruyemiş dükkanı ile OSMANİYE - Toprakkale'de başlayan ticari iş hayatımız Kasım 2012 de Ostim Fıstıkçılar Sitesinde, 2018 'den itibaren (Kadirli yolu üzerinde) Yeşiltepe Mah. Atatürk Bulv. No: 95 Cevdetiye Merkez / OSMANİYE adresindeki üç katlı, modern yeni fabrikamızda, toplam 11000 m2 kapalı alanda depo, eleme seçme, kavurma, üretim, paketleme ve pazarlama-satış faaliyetleri şeklinde devam etmektedir.  

Ayrıca, halen 4 adet olan Perakende Satış Mağazalarımıza yenilerini eklemek üzere araştırmalarımız ve çalışmalarımız aralıksız sürüyor.

Kuruyemiş, Kuru meyve, Kahve ve geleneksel Şekerleme sektöründe Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Servis politikasıyla ve birebir beşeri müşteri ilişkileriyle her geçen gün biraz daha büyüyen, gelişen ve çeşitlenen işimizi çok seviyoruz, heyecanla ve zevkle devam ediyoruz.

Temel ilkemiz: En iyi kalite, en uygun fiyat, hızlı ve en iyi hizmet!

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz bizim için birer iş ortağı ve büyük zincirin birer halkasıdır. Bu mantıkla hepsiyle birebir beşeri ve ticari ilişkiler içinde büyümeye ve büyütmeye devam ediyoruz.

Rakiplerimiz olsa da kendimizden başka kimseyle yarışmıyoruz. Rakiplerimiz ancak, işimize karşı istek ve heyecanımızın artmasına vesile oluyor.

İşimizin hayırlara vesile olması dileklerimizle 24 saat hizmet vermeye hazır olarak kıymetli siparişlerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla.

Tüm çalışanlarım ve şahsım adına  

Fahri Uyduran

EMSAL KURUYEMİŞ

OSMANİYE

e-kuruyemis kataloğumuz

    Emsal Kuruyemiş ürün kataloğumuzu görüntümemek için TIKLAYINIZ

    Emsal Kuruyemiş
    Yeşiltepe Mahallesi Atatürk Bulvarı No:95 (Kadirli Yolu üzeri 5.Km) Osmaniye / TÜRKİYE
    Telefon : +90 328 834 26 40
    www.emsalkuruyemis.com

Takip Edin
%100 Güvenli Alışveriş